V torek, 10. 5. 2022, smo razredničarke 5.-tih razredov pripravile delavnice v sklopu Tedna vseživljenjskega učenja ter ob 50. obletnici OŠ Jurija Dalmatina. Delavnice so potekale v popoldanskem času. Vsaka učiteljica je imela eno delavnico, in sicer ga. Marija Žgavc »Gremo se špilat« na dvorišču šole; ga. Helena Drakulič »Naravno-tehnično delavnico« v naravoslovni učilnici; ga. Katja Volčanjk »FIT – Z gibanjem do znanja« v plesni dvorani ter ga. Svetlana Jović »Didaktične igre« v učilnici 5. č razreda. Dogodka se je udeležilo veliko petošolcev ter njihovih družinskih članov ter ravnateljica naše šole. Obiskali so vse delavnice ter preizkusili različne veščine. Vzdušje je bilo sproščeno, prijetno, prežeto s smehom. Učiteljice smo hvaležne vsem, ki ste bili danes z nami promoterji pomembnosti učenja.

Svetlana Jović, koordinatorica projekta