Na zadnji šolski dan v iztekajočem se koledarskem letu 2023 smo se vsi učenci, učitelji in ostali delavci šole zbrali v veliki telovadnici šole, da skupaj obeležimo prihajajoče praznične dni. Na proslavi smo se poklonili državnemu prazniku, ki ga bo naša ljubljena Slovenija praznovala, 26. decembra. Učenci so kar nekaj čutnih besed namenili Sloveniji, pokazali so svoj pevski, plesni, retorični talent … Ob koncu je spregovorila tudi ga. ravnateljica šole, Valentina Gerjevič, in nas spomnila na vrednote, ki sem nam večkrat zdijo samoumevne – biti hvaležen za to, kar imamo, res je, hvala! Proslavo pa smo zaključili v prijetnem pevskem ritmu, vsi – učitelji in učenci. Prihajajo prazniki – naj bodo lepi, mirni in prijetni. Novo leto, leto 2024, pa bel list, ki ga bomo vsi skupaj popisali z nasmehi na naših licih, s toplimi, prijaznimi besedami in lepimi gestami. Srečno 2024!

Bernarda Kunej