ŠOLA

Spoštovani učenci, učenke in starši,

lepo pozdravljeni v šolskem letu 2020/21. Po prijetnih brezskrbnih počitnicah bo v šolskih klopeh zopet zaživelo. S 1. septembrom se bomo na OŠ Jurija Dalmatina Krško vsi skupaj podali na pot, ki pelje do znanja. To pa zahteva od vsakega posameznika določeno mero napora in aktivnosti.

K novim izkušnjam in aktivnostim bomo pristopili zavzeto in odgovorno, s spoštovanjem do znanja, predmeta in do vsakega posameznika, s katerim bomo sodelovali.

Urejena, sodobno opremljena šola nam ponuja veliko možnosti za kvalitetno izvajanje izobraževalnega in vzgojnega procesa. Ponosni smo na naše že opravljeno delo, na dosežke in uspehe učenk in učencev ter učiteljic in učiteljev.

Še posebej bomo pozorni, da bomo vas, učenke in učenci, skozi vrsto dejavnosti pripravljali na to, da boste v prihodnosti odločno, samostojno in zavestno vstopali skozi vrata življenja, vsak svojemu cilju naproti.

Zaupajte vase in vsem, ki vas vodijo na poti do znanja!

»Učitelj vam odpre vrata. Toda skoznje morate vstopiti sami.« (Kitajski pregovor)

Ravnateljica Valentina Gerjevič
in kolektiv OŠ Jurija Dalmatina Krško